MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 12009380
nr 1200 9380
Serveringsvagn
30-tal. Längd: 71, djup: 43 cm, höjd: 64 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 augusti 2018
kl 20:57:57
400 kr
500 kr